روت سامسونگ گلکسی J5 اندروید ۵٫۱٫۱

شاید شما هم برای روت کردن گوشی گلکسی جی ۵ (Galaxy j5) در سایتهای مختلف با روشهای گوناگونی مواجه و چه بسا سردر گم شده اید. ما در اینجا روشی کاملا تضمینی به شما معرفی میکنیم.این روش روت یکی از راحترین و مطمئن ترین روشهای موجود برای روت کردن گوشی گلکسی جی ۵ (Galaxy j5) است.بخش نرم افزار فروشگاه اینترنتی دیجیکال ۲۴  آموزش گام به گام به همراه فایلهای مورد نیاز برای شما خوانندگان گرامی تهیه کرده تا بتوانید به سادگی اسمارت فون خود را روت کنید و از مزایای آن استفاه کنید.

برای دریافت فایلها کافیست با شماره ۰۹۱۱۲۳۲۷۱۸۷ تماس بگیرید تا راهنمایی شوید.این روش کاملا تضمینی میباشد و برای دریافت فایلها و راهنمای نصب گام به گام تنها باید مبلغ ۱۰ هزارتومان پرداخت کنید،اگر برای همین کار به موبایل فروشی ها مراجعه کنید دستمزد حداقل ۳۰ هزارتومان میباشد و باید گوشی خود را در اختیار آنها قرار دهید تا این کار را برای شما انجام دهند.

اما شما فقط با پرداخت ۱۰۰۰۰ تومان می توانید هم به فایل ها دسترسی داشته باشید و هم به آموزش نصب گام به گام فارسی و دیگر نیازی نیست گوشی خود را در اختیار دیگران قرار دهید.در این روش اطلاعات شخصی شما پاک نخواهد شد.

همچنین مزیت دیگر این روش این است که به راحتی با نصب برنامه language enabler میتوانید زبان گوشی سامسونگ گلکسی J5 خود را فارسی کنید

مطالب مرتبط

0 دیدگاه

دیدگاهی بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد