برنامه ی ESSENTIAL CONTACTS

با Essential Contacts تنظیمات تماس افرادی که برای تان مهم هستند را تغییر دهید.
اطلاعات و تنظیمات تماسهای شما به هر دلیلی بنا بر میل شما نیست؟ Essential Contacts اجازه می دهد تا شما یک لیست از تماس هایی که واقعا برای شما مهم هستند داشته باشید و روی آن ها تنظیماتی که دوست دارید را پیاده کنید؟ با فعال کردن این برنامه زنگ گوشی شمابه طور خودکار زمانی که یک تماس یا اس ام اس از فرد مورد نظرتان دریافت می کنید تغییر می کند. و حتی پس از پایان تماس های ضروری تان گوشی به حالت سایلنت تغییر می کند.
همچنین Essential Contacts کاری می ند تا صدای زنگ برای برخی مخاطبان منفور یا شاید بدموقع تان بسته شود حتی اگر گوشی در حالت عادی تنظیم شده باشد. یکی دیگر از ویژگی های این برنامه این است که اطلاعات تماس را در روز و ساعت تنظیم دشده به شما اطلاع می دهد. این برنامه می تواند دو تماس بی پاسخ از ضروری ترین شماره هایتان داشتید مجددا به شما اطلاع دهد و دوباره به حالت سایلنت برگردد.

Essential Contacts

با این حال برنامه ی EC یک برنامه ی بسیار ساده در pratice است که اجازه می دهد اطلاعات تماس خود را گزینش کرده و در تلفن گوشی هوشمند خود قرار دهید. همچنین شما می توانید با یک کلیک مخاطب را به بخش خاص این لیست اضافه یا جذف کنید. و اگر شما بخواهید کنترل تماس هایتان را خودتان به عهده بگیرید کافی است فقط با استفاده از ویجت Essential Contacts این برنامه را خاموش و روشن کنید.
Essential Contacts رایگان است اما مبلغی تعیین شده که اگر شما آن را بپردازید می توانید یک لیست نامحدود برای اضافه کردن هرچند تا شماره که خواستید داشته باشید.

منبع : http://journal-it.ir

مطالب مرتبط

0 دیدگاه

دیدگاهی بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد