آموزش تبدیل گوشی به دوربین مدار بسته Salient Eye

شاید شما هم از آن دسته از افرادی باشید که مایل باشید در منزل خود از دوربین های مداربسته استفاده کنید.اما فعلا امکانات لازم برای نصب این دوربین ها را در خانه یا محل کار خود نداشته باشید. یکی از راه های ساده و مقرون به صرفه ، استفاده از موبایل های قدیمی و یا تبلت های بلااستفاده ، به عنوان دوربین مداربسته می باشد.

ایجاد دوربین مداربسته با استفاده از نرم افزار Salient Eye

این نرم افزار به صورت مستقیم از گوگل پلی برای دستگاه های اندروید و از طریق وب سایت اصلی سازنده ی نرم افزار نیز برای دستگاه های iOS در دسترس خواهد بود. در صورتی که برای دانلود مشکلی دارید ، می توانید از لینک کمکی زیر استفاده کنید.
لینک کمکی دانلود نرم افزار Salient Eye
اما نحوه ی کارکرد این نرم افزار مشابه نرم افزارهایی که برای دوربین های مداربسته ی معمول به کاربرده میشود نیست. این نرم افزار ، عکس هایی را به صورت پیوسته ثبت می کند و زمانی که حرکات غیرمعمول را تشخیص دهد ، زنگ هشدار ملایمی را به گوش میرسد. هر یک از عکس ها به صورت جداگانه در گالری موبایل ذخیره میشوند و می توانید به هر عکس ، ایمیل و شماره ی خاصی را اختصاص دهید تا بتوانید عکس ها را به صورت مستقیم به افرادی مدنظرتان ارسال کنید. این نرم افزار ، کم مصرف است و با انرژی محدود باتری می تواند به مدت ۱۰ ساعت فعال باشد و ضمنا زمانی که صفحه ی نمایش موبایل خاموش باشد و در واقع قفل باشد ، نرم افزار همچنان فعال می ماند.

مطالب مرتبط

0 دیدگاه

دیدگاهی بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد